You can install our site as a web app on your iOS device by utilizing the Add to Home Screen feature in Safari. Please see this thread for more details on this.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Is dit probleem er ook als je in de navigatie de rit beëindigd en daarna opnieuw laat berekenen? Ik had zelf namelijk de indruk dat het na een herberekening wel goed gaat……Ook last van dit probleem, zei dat ik met een SR+ wel even 550KM kon rijden, ik zou na zo’n 300KM nog 56% over hebben.
Al snel na een uur rijden, werd er bijgesteld naar een steeds lager percentage. Kwam uiteindelijk met 23% aan.
Zelfde issue, geloofde het niet dus heb ‘m geannuleerd en opnieuw laten berekenen. Zit nu op 2023.20.7 dus even afwachten of ik er nog last van heb.Is dit probleem er ook als je in de navigatie de rit beëindigd en daarna opnieuw laat berekenen? Ik had zelf namelijk de indruk dat het na een herberekening wel goed gaat……
Is dit probleem er ook als je in de navigatie de rit beëindigd en daarna opnieuw laat berekenen? Ik had zelf namelijk de indruk dat het na een herberekening wel goed gaat……
Ok…. Zo extreem heb ik het nog niet gezien…..Ik heb meerdere keren de route laten herberekenen, en steeds probeerde hij mij naar een SuC te sturen die ik onmogelijk kon halen. Uiteindelijk heb ik beslist om geen 550km (met een SR+ te gaan rijden naar een volgende Suc), maar naar een SuC op 200km.
Daarna was het probleem dan ook weer opgelost...
Raar, Ja. Probleem? misschien. Wereldprobleem?... niet voor mij.
Hier ook. Vanzelfsprekend. Begint toch wel op te vallen nuIk heb meerdere keren de route laten herberekenen, en steeds probeerde hij mij naar een SuC te sturen die ik onmogelijk kon halen. Uiteindelijk heb ik beslist om geen 550km (met een SR+ te gaan rijden naar een volgende Suc), maar naar een SuC op 200km.
Daarna was het probleem dan ook weer opgelost...
Raar, Ja. Probleem? misschien. Wereldprobleem?... niet voor mij.
Ik heb het al sinds mei en altijd tijdens een roadtrip. In Nederland met één stop gaat het altijd wel goed. Krisja had dit ook met 20.7, ben benieuwd over twee weken als we weer naar Nederland rijden. Idd geen wereldprobleem maar het hoort niet.Zelfde issue, geloofde het niet dus heb ‘m geannuleerd en opnieuw laten berekenen. Zit nu op 2023.20.7 dus even afwachten of ik er nog last van heb.
Je hoeft die melding niet. De Nav kiest zelf een alternatieve route.Ik gooi hem maar even hierin om geen nieuw draadje te hoeven starten maar wat zou het fijn zijn als wij deze meldingen ook in ons scherm te zien zouden krijgen. Eens?
Daarom heb ik Tesla Waze als een favoriete website aan de browser op het scherm in de auto toevoegd. Maakt jouw voorbeeld Spartaans.Ik gooi hem maar even hierin om geen nieuw draadje te hoeven starten maar wat zou het fijn zijn als wij deze meldingen ook in ons scherm te zien zouden krijgen. Eens?
Hierin wil ik niet ontzorgd worden. Maak het een optie die je aan en uit kunt vinken.Je
Je hoeft die melding niet. De Nav kiest zelf een alternatieve route.
Ontzorgen heet dat.
Althans, dit is de bedoeling, lukt niet altijd.
In China zie je in hun locale versie van onze ‘waze’ app een aftelklokje aan de verkeerslichten. AI toont zo wanneer het groen zal worden.
Klopt van geen kanten, maar de bedoeling is leuk.
Die gaan we eens proberen. Thnx!Daarom heb ik Tesla Waze als een favoriete website aan de browser op het scherm in de auto toevoegd. Maakt jouw voorbeeld Spartaans.
(Google helpt je bij het vinden)
Dat is geen moeilijke feature om terug te bouwen. Dat mis ik het meest op reis.Hierin wil ik niet ontzorgd worden. Maak het een optie die je aan en uit kunt vinken.
Het niet tonen van de resterende afstand bij een road trip, vroeger was dat er wel, vind ik ook al zoiets. Wie verzint om zoiets weg te laten?
Die gebruik ik regelmatig voor langere trips om te kijken of de tesla nav de 'meest' optimale route kiest.Daarom heb ik Tesla Waze als een favoriete website aan de browser op het scherm in de auto toevoegd. Maakt jouw voorbeeld Spartaans.
(Google helpt je bij het vinden)
Er is hier jaren gesmeekt om tussenstops te kunnen plannen. Nu het er is, zie ik voiral nadelen. Totale afstand is verdwenen. Boj wijzigen van bestemming, wordt de nieuwe bestemming als tussenstop gegeven of als je hem als tussenstop wil, komt hij in de verkeerde volgorde.Het niet tonen van de resterende afstand bij een road trip, vroeger was dat er wel, vind ik ook al zoiets. Wie verzint om zoiets weg te laten?
Nee, dit is idd geen vooruitgang. Jammer dat we dit soort dingen niet kunnen melden, tegen beter weten in mss, maar ze zijn gewoon onbereikbaar.Er is hier jaren gesmeekt om tussenstops te kunnen plannen. Nu het er is, zie ik voiral nadelen. Totale afstand is verdwenen. Boj wijzigen van bestemming, wordt de nieuwe bestemming als tussenstop gegeven of als je hem als tussenstop wil, komt hij in de verkeerde volgorde.
Ik weet niet of het nu beter is.
Mss doe ik iets verkeerd @BobbyKings maar hij draait wel en ik zie de route ook maar geen instructies en evenmin het aantal resterende kilometers!Daarom heb ik Tesla Waze als een favoriete website aan de browser op het scherm in de auto toevoegd. Maakt jouw voorbeeld Spartaans.
(Google helpt je bij het vinden)